Martin Gašman a Marcela Gašmanová - Ostrava

Dobrý den,

hned na začátku mého dopisu chci velmi poděkovat paní Mgr. Romaně Frankové, dnes po obrovských peripetiích nám bylo schváleno oddlužení a nám se neskutečně ulevilo. Ani nevíme, kde máme začít, stále pamatujeme na ten den, kdy jsme se rozhodli vyhledat pomoc s oddlužením, na internetu je velká nabídka firem co se tím zabývají, ale bohužel spousta takových firem jsou jen podvodníci a lidé co se snaží vydělat ještě na neštěstí druhých. Snad nad námi stála vyšší moc, když jsme s manželem se rozhodli právě pro vaši společnost, tohle bylo naše nejlepší rozhodnutí snad v našem životě.
 
Paní Mgr. Franková Romana byla hned na první schůzce strašně milá, víte mluvit o svých dluzích před cizím člověk není mnohdy jednoduché, přiznat někomu, že jste to nezvládli, byli někdy hodně nezodpovědní je opravdu nepříjemné, ale po chvilce s paní Mgr. Frankovou se nám začalo ulevovat a cítily, obrovskou naději, že z dluhové spirály je cesta ven. Vše nám vysvětlila, pomohla, při každém našem telefonátu byla velmi vstřícná, a že jich bylo :)
 
Já jsem OSVČ a manžel je zaměstnanec a i přesto, že jsme schopni zaplatit 100% dluhu po dobu kratší než 5 let a splnili jsme veškeré podmínky v našem případě nastali problémy, bohužel naše justice nepracuje tak jak by měla a nám to zamítli. S manželem jsme byli v koncích a viděly jsme to černě.
 
Vaše firma... je tým lidí, kteří ví o čem mluví a nemažou jen med kolem pusy. Paní Mgr. Franková Romana s panem Mgr. Součkem to s námi nevzdali, a i když vlastně mohly, protože z jejich strany vše dotáhly do konce a to, že soudy rozhodl v náš neprospěch, i když nepochopitelně už nemohli ovlivnit.
Přesto všechno nám řekly: " Uděláme nemožné a dotáhneme to s Vámi do konce", znovu nám podali návrh na oddlužení, znovu to s námi vše spustily od začátku a dnes se na nás směje v insolvenčním rejstříku zeleně napsáno POVOLENO ODDLUŽENÍ :)
 
Všude na internetu v různých diskuzích se píše, že by za návrh na povolení oddlužení nezaplatili ani korunu, že od toho existují bezplatné poradny, co Vám pomůžou stejně s tím rozdílem, že je to zadarmo a víte co? Pro nás to byla nejlepší investice, co mohla být, jistě taky by mi bezplatná poradna sepsala návrh, ale už zcela jistě by tak nebojovala za nás v insolvenčním řízením, nesepsala by nám tak odborně odvolání k Vrchnímu soudu a určitě, když nám to na poprvé nevyšlo, by nestály stále při nás. Zavřely by za námi dveře a maximálně by nám stihly říct " je nám to líto"
 
Opravdu ještě jednou moc děkujeme paní Mgr. Romaně Frankové a veškerému Vašemu týmu co se s námi zabýval a přejeme mnoho pracovních úspěchů a DĚKUJEME manželé Gašmanovi